سید محمد مجتهدی

2349

« از خداوند منّان خواستارم که ما را هم جزو صابرین و افراد با تعهد نسبت به

اسلام عزیز و انقلاب و جنگ قراردهد و ما را در این راه یاری نماید.»

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و درود بیکران به پیشگاه مقدس آقا امام زمان (عج) و نائب بر حقش اسطوره مقاومت، نور جماران، امام خمینی و با درود بیکران به ارواح پاک و مطهر شهدای اسلام از صدر اسلام تا آخرین شهید انقلاب و جنگ تحمیلی و با سلام به خانواده معظم شهدا، مفقودالاثرها، معلولین و جانبازان.

السلام علیک یا اباعبدالله

با سلام و درود به روح پاک و مقدس حماسه‌آفرین صحرای خونین کربلا – حسین ابن علی – که با ریختن خون پاک خود و اهل بیت پیغمبر درخت اسلام را آبیاری کرد و درود به ارواح پاک و مطهر شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی که به صدای هل من ناصر ینصرنی سالار شهیدان لبیک گفته و در خون خویش غلطیدند و درخت اسلام و انقلاب را آبیاری کردند و درود به شرف تمام عزیزانی که مظلومیت اسلام عزیز را درک نموده و در راه یاری این دین مقدس از پا نمی‌نشینند.

دنیا عروس زیبایی است که با رنگ‌آمیزی خود تمام انسان‌ها را به دام خود می‌کشاند و با دربند کشیدن آنها باعث سقوط انسان‌ها به اسفل السافلین می‌‌شود. لذا سعادت از آن کسانی است که محبوب خود را شناخته‌اند و به دنیای پرزرق و برق پشت پا زده و برای رسیدن به لقای حق و گریز از بند شیطان از هیچ کوششی دریغ ندارند، عزیزانی که نسبت به مظلومیت اسلام و ائمه اطهار تعهد بیشتری دارید، سعی کنید در هر زمان که اسلام مورد هجوم بیگانگان قرار می‌گیرد برای یاری آن دست از همه چیز شسته و تا پای جان و حتی ریختن خون خود اسلام را یاری نمایید و در این برهه از زمان که ما قرارداریم، خداوند جنگ را که یکی از الطاف خفیه الهی است جهت امتحان مؤمنین و صابرین که یارای یاری کردن دینش را دارند قرار داده است. لذا در این زمان مشخص می‌شود که چه افرادی نسبت به ائمه اطهار (ع) و اسلام عزیز تعهد داشته باشد و در راه یاری کردن آن از هیچ کوششی دریغ ندارند. در این جنگ افراد مؤمن و صابر و افراد باتعهد و باغیرت نسبت به اسلام از افراد بی‌تعهد و بی‌غیرت نسبت به اسلام تفکیک می‌شوند. در آخر از خداوند منّان خواستارم که ما را هم جزو صابرین و افراد با تعهد نسبت به اسلام عزیز و انقلاب و جنگ قراردهد و ما را در این راه یاری نماید.

به امید پیروزی حق بر باطل

ز هشیاران عالم هر که را دیدم غمی دارد

دلا دیوانه شو دیوانگی هم عالمی دارد

مجتهدی

۶۴/۱۲/۱۲

اردوگاه کارون

40

41

1 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.