شهید بزرگوار حاج حسین اسکندرلو ساعاتی قبل از شهادت

11

9

«عکس پائین در کنار شهید اسکندرلو، پیک حاج حسین به نام شهید اکبر محمدی است.

حسین خیلی اکبر را دوست داشت. چند روز بعد از شهادت حاج حسین، مجلس ختمی در مسجد هدایت برای اخوی گرفتن و من هم چون همان روز در بیمارستان بودم و خبردار شدم با همان حال مجروحیت به مجلس ختم آمدم که اکبر رو دیدم. با هم روبوسی کردیم و مقداری از حاج حسین برام صحبت کرد چون تا آخرین لحظات در کنار حاج حسین بود.

بعد از شهادت اخوی خیلی منقلب شده بود. باید اکبر را میشناختید … خیلی بچه شر وشوری بود. حدود دو ماه بعد از شهادت شهید اسکندرلو، در عملیات کربلای ۲ در منطقه حاج عمران به شهادت رسید و جنازه اش هم ماند و نیامد.

یکی از بچه ها تعریف میکرد لحظه ای که داشت به سمت منطقه حرکت میکرد رو کرد به عکس حاج حسین و گفت …دارم می آیم !!!!

نمیدانم چی بگم…….یاعلی مدد .»

— عباس اسکندرلو

2 پاسخ
 1. مهدی
  مهدی گفته:

  حدود سالهای ۵۰-۵۱ بود . می خواستیم برای خانه مان یک حمام هم درست کنیم . از راه نسبتا دوری کاشی های سرامیک حمام را بغل می کردم تا بیاورم خانه . بدون اینکه من از او بخواهم او هم آمده بود کمکم می کرد و تا آخرین سرامیک من رو تنها نگذاشت . مهرش بدلم نشست و چهره این بچه محل در خاطرم ماند . هر بار که عکسش را می دیدم بیاد آن محبت بی دریغش می افتادم و وقتی خبر شهادتش را شنیدم ، برای فقدان او و اینکه دیگر نمی بینمش خیلی تاسف خوردم . روحش شاد و مقامش متعالی باد .

  پاسخ
 2. عباس اسكندرلو
  عباس اسكندرلو گفته:

  عکس پائین در کنار شهید اسکندرلو پیک حاج حسین به نام شهید اکبر محمدی است حسین خیلی اکبر را دوست داشت چند روز بعد از شهادت حاج حسین مجلس ختمی در مسجد هدایت برای اخوی گرفتن ومن هم چون همان روز در بیمارستان بود م وخبردار شدم با همان حال مجروحیت به مجلس ختم آمدم که اکبر رو دیدم با هم روبوسی کردیم ومقداری از حاج حسین برام صحبت کرد چون تا آخرین لحظات در کنار حاج حسین بود بعد شهادت اخوی خیلی منقلب شده بود باید اکبر را میشناختید خیلی بچه شر وشوری بود حدود دو ماه بعداز شهادت شهید اسکندرلو در عملیات کربلای ۲ در منطقه حاج عمران به شهادت رسید وجنازه اش هم ماند ونیامد یکی از بچه ها تعریف میکرد لحظه ای که داشت به سمت منطقه حرکت میکرد رو کرد به عکس حاج حسین وگفت …دارم می آیم !!!!نمیدانم چی بگم…….یاعلی مدد .

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.