آلبوم شهید اسدالله پازوکی

«این برادران عزیز که بیرون چادر گردان ایستادند و عکس یادگاری گرفتند؛ از راست شهید میراخوری میباشد که از اخلاق خوبش و چهره مهربونش هر چی بگیم کم گفتیم در عملیات والفجر هشت شهید شد .

نفر بعدی علی اقای اقبالی هستند که به رییس علی معروف بودند از باز مانده های سرافراز جنگ و یکی از فرمانده هان باحال فهیم و خوش اخلاق گردان بودند.

نفر سوم هم که دیگه از دوست داشتنی بودنش هر چی بگم کم گفتم، شهید بهروز پازوکی اخوی شهید اسدالله پازوکی میباشند که تو عملیات مرصاد شهید شدند .یاد همشون بخیر»

— حسین گلستانی

2 پاسخ
 1. گلستانی
  گلستانی میگه:

  این برادران عزیز که بیرون چادر گردان ایستادند و عکس یادگاری گرفتند از راست شهید میراخوری میباشد که از اخلاق خوبش و چهره مهربونش هر چی بگیم کم گفتیم در عملیات والفجر هشت شهید شد .نفر بعدی علی اقای اقبالی هستند که به رییس علی معروف بودند از باز مانده های سر افراز جنگ و یکی از فرمانده هان باحال فهیم و خوش اخلاق گردان بودند.نفر سوم هم که دیگه از دوست داشتنی بودنش هر چی بگم کم گفتم شهید بهروز پازوکی اخوی شهید اسدالله پازوکی میباشند که تو عملیات مرصاد شهید شدند .یاد همشون بخیر

  پاسخ
 2. مهدی تهرانی
  مهدی تهرانی میگه:

  با سلام و احترام بنده مهدی تهرانی خواهرزاده ی شهید امیرحسین مینایی هستم که در سال ۱۳۶۴ در عملیات والفجر ۸ فاو در پشت کارخانه ی نمک جاده ی ام القصر عراق به شهادت رسید و پس از ۱۳ سال بی خبری پیکر مطهرش به آغوش خانواده ی همیشه داغدارش بازگشت امید که پیرو راهشون باشیم. مهدی تهرانی.

  سلام آقای تهرانی
  ممنون از حضورتون
  نمیدونم شهید مینایی مورد نظر شما همون شهید مینایی حاضر در عکس موجود در لینک زیر هست یا نه؟
  http://gordanhamze.ir/?tag=%D8%B4%D9%87%DB%8C%D8%AF-%D9%85%DB%8C%D9%86%D8%A7%DB%8C%DB%8C
  اما خوشحال میشم اگه عکس ها و آثار ایشون رو برامون ارسال کنید تا افتخار داشته باشیم که از طریق این سایت از ایشون یاد کنیم.
  یا علی

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.