آلبوم گردان حمزه

2429

از راست به چپ:

منصور حسین زاده، داوود معقول، محمودرضا امیربیک، محمود یزدانی، ظفرقندی، شهید محمد مجازی، حاج محمود امینی، محمود اروج زاده، خسرو تاجیک، ؟، شهید نورالله پازوکی، ؟، ؟

1 پاسخ
 1. سلطانی
  سلطانی میگه:

  با سلام
  هر روز وبلاگها و سایتها را مثل دفتر خاطرات ورق میزنم گردان حمزه ،گردان شهادت .ساجد و دیگر وبلاگها و سایتها را و تو صفحات آنها دنبال گمشده ای میگردم.
  خدایا دنبال چی هستم هر روز عکسهای شهدا را نگاه میکنم و حسرت روزه هایی را میخورم که با کیا بودم و حال کجا هستم غبطه میخورم به حال شهدا رفتند و اوج گرفتند و غریبانه پر کشیدن و من در منجلاب زندگی روزمره و انواع دروغها و نیرنگها و خودنمایی ها غوطه ورم .
  هر روز که یاد دوستان و رفقا را مرور میکنم میبینم من کجا و آنها کجا انگار همین دیشب بود که با دوستان شهیدم سر سفره دعای سفره می خواندیم و بعد از صرف غذا تک تک دعا می کردیم
  انگار همین دیشب بود که دور تا دور اتاق و چادر می نشستیم و قرآن به دست گرفته و سوره واقعه را مثل هر شب جمع خوانی تلاوت می کردیم و بعد از تلاوت جمعی قرآن تک تک دعا می کردیم و موقعی که نوبت من میشد میگفتم خدایا ما را آدم کن انگار این من بودم که دعام در حق خودم مستجاب نشد.
  انگار همین دیشب بود که نیمه های شب یک دفعه بیدار شدم و عده ای را در حال راز و نیاز و نماز شب دیدم و یا برادری که بیرون چادر در حال واکس زدن مخفی پوتین رزمندگان بسیجی بود.
  انگار همین دیروز بود که تیمها و دسته ها و گروهان و گردان صبح بعد از نماز جماعت صبح به صف می شدند و صبگاه برگزار می کردند بسم الله الرحمن الرحیم بسم الله بسم الله اذا جاء و شعار هر روزه فرمانده گروهان در هنگام ورزش صبگاهی .
  یاد و خاطره اش بخیر

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

دوست دارید به بحث ملحق شوید؟
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.